Martin Nortier

Genavigeerde wedstrijden: 130
Gefinisht: 91
Gereden wedstrijden: 18
Gefinisht: 17
Wedstrijden als official: 5
Behaalde kampioenschappen: 6
– FIA European Rally Trophy – BeNeLux Trophy – ERT 3 (R2&R3) (navigator)
– Open Nederlands Kampioenschap 2018 – RC4 (navigator)
– Open Nederlands Kampioenschap 2017 – RC4 (navigator)
– Short Rallykampioenschap 2012 – algemeen (navigator)
– Short Rallykampioenschap 2012 – divisie 3 (navigator)
– Chevrolet Kalos Challenge 2008 (navigator)
Wedstrijden gewonnen: 1 (R-Sport Cars Short Rally 2012)

2018 – genavigeerd

  • Licentie basisofficial behaald
 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Rally van Zuid-Limburg (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi DNF: technisch
Conrad Twente Rally Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 20e, 3e RC4
East Belgian Rally (BE) Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 21e, 2e RC4, 2e FIA ERT 3, 2e FIA ERT-J
Eurol Hellendoorn Rally Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 19e, 2e RC4
GTC Rally Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 16e, 2e RC4, 2e FIA ERT 3, 1e FIA ERT-J
Renties Ypres Rally (BE) Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 63e, 16e RC4, 16e ERT 3
ELE Rally Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 14e, 1e RC4
Rallye “Rund um die Sulinger Bärenklaue”(DE) Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 DNF: technisch
Visual Art Centraal Nederland Rally Karel Nortier Opel Astra GSi 25e, 3e NL/RC3
Sijperda Zuiderzeerally Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 14e, 1e RC4, 2e FIA ERT 3, 1e FIA ERT-J
Rally van Hannut (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi DNF: technisch
Circuit Short-Rally Maarten van der Heijden Volvo Amazon 122s 36e, 9e RC3

2017 – genavigeerd

  • Open Nederlands Kampioenschap 2017 – RC4 (navigator)
 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Conrad Twente Rally Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 DNF: crash
Eurol Hellendoorn Rally Gert-Jan Kobus Peugeot 208 R2 15e, 2e RC4, 2e R2B
Jumbo Short Rally Randy Doreleyers Subaru Impreza WRX STi DNF: technisch
Autosoft Vechtdal Rally Eric Jan Niemann BMW 325i E30 19e, 1e C5, 4e RC3, 3e Youngtimer
Zuiderzee Rally Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 15e, 1e RC4, 1e R2B, 1e FIA ERT 3
Rally van Hannut (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi DNF: technisch

2017 – gereden

 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
Centraal Nederland Rally Marlous Nortier-Kion Opel Astra GSi 21e, 3e HA7, 7e RC3

2016 – genavigeerd

 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Rallye du Condroz (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi 81e, 6e NCE
East Belgian Rally (BE) Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 DNF: technisch
Short Rally Kasterlee (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi DNF: technisch
Eifel Rallye Festival (DE) Michel van Westing Lamborghini Gallardo n.v.t.: Slowly Sideways
Rallye de Wallonie (BE) Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 57e, 9e RC4, 9e R2B
TAC Rally (BE) Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 27e, 5e RC4, 5e R2B
Zuiderzee Rally Maik Willems Subaru Impreza STi N14 DNF: technisch
RallyPro Circuit Short Rally Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 10e, 2e RC4, 2e R2B

2016 – gereden

 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
Autosoft Vechtdal Rally Marlous Nortier-Kion Opel Astra GSi 32e, 9e H15, 12e RC3
Rally van Hannut (BE) Marlous Nortier-Kion Opel Astra GSi 57e, 5e klasse 4-13, 18e divisie 4

2015 – genavigeerd

 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Rallye du Condroz (BE) Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 DNF: technisch
GTC Rally Karel Nortier Opel Astra GSi 27e, 6e RC3
East Belgian Rally (BE) Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 12e, 2e RC4, 1e JBRC
Unica Schutte ICT Hellendoorn Rally Martin Van Brussel Nissan Micra DNF: technisch
Short Rally Kasterlee (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi DNF: technisch
Autosoft Vechtdal Rally Maik Willems BMW 325i E30 42e, 9e H16, 9e RC1
ELE Rally Maik Willems BMW 325i E30 DNF: technisch
Rally de Wallonie (BE) Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 37e, 8e RC4, 8e R2B
ADAC Hessen Rallye Vogelsberg (DE) Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 DNF: excluded (“Fremdehilfe”)
Tank S Rally Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 22e, 2e RC4, 2e R2B

2015 – gereden

 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
Rally van Hannut (BE) Renaldo Lier Opel Astra GSi 49e, 4e in de klasse, 23e divisie 4
RallyPro Circuit Short Rally Timothy Kion Opel Astra GSi 31e, 5e H15, 12e RC3

2014 – genavigeerd

 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Rally van Sint-Truiden (BE) Gert-Jan Kobus Ford Fiesta R2 16e, 3e 3F, 1e buitenlandse deelnemer
Conrad Euregio Rally Ger Haverkate BMW M3 E30 9e, 1e klasse 11, 3e divisie 5
Unica Schutte ICT Hellendoorn Shortrally Karel Nortier Opel Astra GSi DNF: technisch
Jumbo Short Rally Michiel Eckhaus Mitsubishi Lancer Evo X R4 5e, 1e klasse 2, 1e R4, 2e divisie 4

2014 – gereden

 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
RallyPro Circuit Short Rally Rinse Zwaagstra Citroën C2 R2 MAX 29e, 17e divisie 3, 5e A6

2013 – genavigeerd

 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Amsterdam Short Rally Wessel van der Heijden Mitsubishi Colt DNF: ongeval
Exotic Green Rally Diter Toprek Nissan 350Z DNF: crash
Vechtdal Rally Bert Brouwer Opel Manta 41e, 5e H15, 19e divisie 3
Paradigit ELE Rally André van Middendorp Opel Astra GSi DNF: technisch
Mobil Pegasus Rallye Sulingerland (DE) Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 78e, 11e divisie 5
Rallye de Wallonie (BE) Olaf Pothoven Volvo Amazon 122s DNF: technisch
Tank S Rally Olaf Pothoven Volvo Amazon 122s 24e, 2e H15, 14e divisie 3
Rally van Hannut (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi 58e, 5e in de klasse, 17e divisie 4, 1e buitenlandse equipe

2013 – gereden

 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
OVD Groep Ede Short Rally Marlous Nortier-Kion Opel Astra GSi DNF: technisch
Circuit Short Rally Zandvoort Vivienne Geuzebroek Opel Astra GSi 18e, 3e H15, 4e divisie 1

2012 – genavigeerd

  • Short Rallykampioen 2012 – algemeen (navigator)
  • Short Rallykampioen 2012 – divisie 3 (navigator)
  • Algemeen winnaar R-Sport Cars Short Rally
  • Navischool Autodrop Rallyteam (Annemieke Hulzebos) certificaat
 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Twente Short Rally Kevin van Deijne Suzuki Swift Super 1600 12e, 1e A6, 8e divisie 3, 4e ASSRK
Veka Eurol Auto Altena Short Rally Kevin van Deijne Suzuki Swift Super 1600 3e, 2e A6, 3e divisie 3, 2e ASSRK
Critérium Jean Louis Dumont (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi 51e, 17e dvisie 4, 4e in de klasse
Rallypro Amsterdam Short-Rally Kevin van Deijne Suzuki Swift Super 1600 7e, 1e A6, 2e divisie 3, 1e ASSRK
Rallye Oberehe (DE) Michiel Eckhaus Mitsubishi Lancer Evo X R4 0-wagen
R-Sport Cars Short Rally Kevin van Deijne Suzuki Swift Super 1600 1e, 1e A6, 1e divisie 3, 1e ASSRK
Shortrally van de Suikerstreek (BE) Jos Hermans (BE) Mitsubishi Lancer Evo X R4 8e
Autosoft Vechtdal Rally Kevin van Deijne Suzuki Swift Super 1600 15e, 1e A6, 3e divisie 3, 1e ASSRK
Mobil Pegasus Rallye Sulingerland (DE) Kevin van Deijne Ford Fiesta R2 DNF: technisch
Rallye de Wallonie (BE) Olaf Pothoven Volvo Amazon 122s 55e, 1e HB-4, 11e groep H
Ovd Groep Ede Rally Kevin van Deijne Suzuki Swift Super 1600 14e, 1e A6, 4e divisie 3, 1e ASSRK
Tank S Short Rally Kevin van Deijne Suzuki Swift Super 1600 2e, 1e A6, 2e divisie 3, 1e ASSRK
Circuit Short Rally Kevin van Deijne Suzuki Swift Super 1600 9e, 1e A6, 3e divisie 3, 1e ASSRK

2011 – genavigeerd

 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Hellendoorn Rally Olaf Pothoven Volvo Amazon 122s DNF: technisch
Ostsee Rallye (DE) Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 35e, 7e Divisie 5
Short Rally Kasterlee (BE) Michiel Eckhaus Mitsubishi Lancer Evo X R4 12e, 11e 3I
WRC Deutschland (DE) Matthieu Tak Austin Healey 3000 Mk2 n.v.t.: Slowly Sideways
Exotic Green Rally Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 38e, 1e HA-14, 18e Divisie 3
Autosoft Vechtdal Rally Renaldo Lier Opel Kadett GSi 33e, 1e HN11, 3e Divisie 1
Paradigit ELE Rally Matthieu Tak Opel Astra GSi DNF: crash
Rally de Wallonie (BE) Olaf Pothoven Volvo Amazon 122s 65e, 1e H-B4, 6e groep H
Tank S Rally Matthieu Tak Opel Astra GSi DNF: technisch
Rally van Hannut (BE) David Martin (GB) Vauxhall Astra MK1 34e, 3e in de klasse, 20e divisie 4

2011 – gereden

 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
Amsterdam Short Rally Glenn Finnema Opel Astra GSi 17e, 1e HN11, 3e divisie 1
Circuit Short Rally Zandvoort Vivienne Geuzebroek Opel Astra GSi 14e, 3e HA15, 10e divisie 3

2010 – genavigeerd

  • Navigatie training Eddy Chevaillier (Van Merksteijn Motorsport)
 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Conrad Twente Rallysprint Johan Goverts BMW 325i E30 16e, 1e Y16, 4e Groep Y
Hellendoorn Rally Olaf Pothoven Volvo Amazon 122s DNF: crash
Paradigit ELE Rally Olaf Pothoven Volvo Amazon 122s 37e, 2e Y15, 3e Groep Y
South Swedish Rally (SWE) Rinse Zwaagstra Volvo 740 (VOCH) DNF: crash
Mobil Pegasus Rallye Sulingerland (DE) Karel Nortier Opel Astra GSi 63e, 7e divisie 5
Rally van Hannut (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi 64e, 10e in de klasse, 29e divisie 4

2010 – gereden

 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
BMC Rally (DK) Renaldo Lier Opel Astra GSi 41e, 4e klasse 2
Exotic Green Rally Coen Roetgerink Opel Astra GSi 39e, 2e H11, 3e groep H
OVD Groep Rallysprint Saskia Bleijenberg Opel Astra GSi 74e, 9e H11, 13e Groep H

2009 – genavigeerd

 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Conrad Euregio Rally Olaf Pothoven Volvo Amazon 122s 45e, 1e YS19, 5e Groep Y
Lausitz Rallye (DE) Henrik Funch (DK) Citroën Saxo DNF: technisch
Hellendoornrally Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 55e, 1e A6, 15e Groep A
Ostsee Ralye (DE) Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 32e, 7e Divisie 5
Eifel Rallye (DE) Matthieu Tak Austin Healey 3000 Mk2 n.v.t.: Slowly Sideways
Exotic Green Rally Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 36e, 2e A6, 12e Groep A
South Swedish Rally (SWE) Rinse Zwaagstra Volvo 740 (VOCH) 33e Volvo Original, 9e Groep C
Pegasus Rallye Sulingerland (DE) Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 34e, 6e Divisie 5
Hessen Rallye Vogelsberg (DE) Matthieu Tak Austin Healey 3000 Mk2 n.v.t.: Slowly Sideways
Tank S Rallysprint Wim Stevens Peugeot 205 GTi 36e, 6e C3 (205 Cup), 16e Groep C
Rally de Hannut (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi 64e, 10e in de klasse, 29e divisie 4

2009 – gereden

 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
Barneveld Rally Coen Roetgerink Opel Astra GSi 60e, 5e H11, 6e Groep H
Account Software Rallysprint Henk van de Wardt Opel Astra GSi 29e, 7e H11, 8e Groep H
Autosoft Vechtdal Rallysprint Coen Roetgerink Opel Astra GSi 74e, 9e H11, 13e Groep H
Almere Rallysprint Coen Roetgerink Opel Astra GSi 38e, 6e H11, 9e Groep H

2008 – genavigeerd

  • Kampioen Chevrolet Kalos Challenge 2008 (navigator)
  • Navigatietraining van André Schoonenwolf
 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Rallye du Condroz (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi 132e, 18e N3, 51e Groep N
Lausitz Rallye (DE) Eric Jan Niemann BMW 325i e30 32e, 2e H15, 2e Groep H
Nederland Rally David Westenbrink Chevrolet Kalos 48e, 1e C1
Hellendoorn Rally David Westenbrink Chevrolet Kalos 49e, 1e C1
Amsterdam Rallysprint David Westenbrink Chevrolet Kalos 48e, 1e C1
WRC Deutschland (DE) Götz Pfauder Mercedes Benz 450 SLC n.v.t.: Slowly Sideways
Eifel Rallye (DE) Guus van der Bol Datsun 240Z n.v.t.: Slowly Sideways
Exotic Green Rally David Westenbrink Chevrolet Kalos 53e, 5e C1
Autosoft Vechtdal Rallysprint David Westenbrink Chevrolet Kalos 56e, 1e C1
Paradigit ELE Rally Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 42e, 3e A6, 13e Groep A
ORC Canal Rally (BE) Eric Jan Niemann BMW 325i e30 60e, 5e 3H, 39e divisie 3
Sezoens Rally (BE) David Westenbrink Chevrolet Kalos DNF: boomstronk geraakt
Pegasus Rallye Sulingerland (DE) Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 51e, 7e Divisie 5
Proflex Merwede Rally Hulst David Westenbrink Chevrolet Kalos DNF: technisch
Almere Rallysprint André van Middendorp Volvo 940 DNF; vast op onverhard door lekke band
Tank S Rally Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 44e, 2e A6, 15e Groep A
Rally van Hannut (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi 103e, 7e in de klasse, 35e Divisie 4

2008 – gereden

  • Prodrive Rally(rijders-)cursus 2008 -> rijderslicentie behaald
 Wedstrijd Navigator Auto Resultaat
Veenendaal Rallysprint Renaldo Lier Opel Astra GSi 32e, 6e N3, 14e Groep N

2007 – genavigeerd

 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Nederland Rally Karel Nortier Opel Astra GSi DNF: crash
IRC San Remo (ITA) Guus van der Bol Datsun 240Z n.v.t.: Slowly Sideways
Golden Tulip Rally Clemens Rommers Nissan Sunny GTI-R DNF: technisch
Amsterdam Rallysprint Niels Kroeze BMW 325i e30 36e, 3e C5, driftbokaal
Short Rally Kasterlee (BE) Johan Bracke Mini Cooper ??, 1e in de klasse
Exotic Green Rally Eric Jan Niemann BMW 325i e30 DNF: crash
Autosoft Vechtdal Rallysprint Eric Jan Niemann BMW 325i e30 DNF: technisch
Paradigit ELE Rally Henrik Munk Hansen (DK) Peugeot 106 S16 36e, 1e N2, 13e Groep N
Pegasus Rallye Sulingerland (DE) Götz Pfauder Mercedes Benz 450 SLC DNF: technisch
Proflex Merwede Rally Hulst Steve Titmuss (GB) Opel Manta (replica 400) DNF: technisch
Almere Rally Rudy Schenkeveld Volkswagen Polo Coupe DNF: technisch
Tank S Rally Steve Titmuss (GB) Opel Manta (replica 400) 42e, 3e YR15, 5e YR
Rally van Hannut (BE) Karel Nortier Opel Astra GSi 77e, 5e in de klasse, 26e Divisie 4

2006 – genavigeerd

 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Conrad Euregio Rally Niels Kroeze BMW 325i e30 29e, 3e C5, 10e C
Nederland Rally Karel Nortier Opel Astra GSi 68e, 5e N3, 18e Groep N
Amsterdam Rallysprint Jan Willem Viets Opel Astra GSi 36e, 3e N3, 15e Groep N
BHV Expo Group Rally Götz Pfauder Peugeot 205 (cup) 55e, 5e C3
Paradigit ELE Rally Steve Titmuss (GB) Opel Manta (replica 400) DNF: technisch
Reconsales Rallysprint Karel Nortier Opel Astra GSi 53e, 8e N3, 15e Groep N
Tank S Rally Steve Titmuss (GB) Opel Manta (replica 400) 39e, 2e YR15, 3e YR

2005  – genavigeerd

  • Navigatielicentie behaald
 Wedstrijd Rijder Auto Resultaat
Nederland Rally Karel Nortier Opel Astra GSi 65e, 7e N3, 18e Groep N
Amsterdam Rallysprint Cees Groeneveld Opel Corsa GSi 45e, 1e H10, 4e Groep H
Roosendaal Rallysprint Rudy Schenkeveld Volkswagen Polo Coupe DNF: technisch
Reconsales Rallysprint Rudy Schenkeveld Volkswagen Polo Coupe DNF: technisch
Rallysprint Zestienhoven Rudy Schenkeveld Volkswagen Polo Coupe 28e, 1e H9, 2e Groep H
Bitte… ein Bitburger Training Wim Muilwijk BMW E46 & BMW E30 M3 N.v.t